Mateřská škola
Holečkova 7


Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

O škole

"MŠ Holečkova - dobrý start do života".

Mateřská škola Holečkova 7 prvně otevřela své brány malým předškolákům v září roku 1985. Po celou dobu své existence jsou v provozu všechna čtyři oddělení, členěná podle věku dětí.

Ve svém okolí má MŠ již bohatou tradici, vrací se k nám rodiče, kteří sami zařízením prošli. MŠ má bohaté zkušenosti a kvalifikovaný personál, který dbá na vzdělání a návaznost na pokračování školní docházky. Interiér školky je moderní, rekonstruovaný, počítáme s pokračováním oprav a úprav budovy i zahrady.

Co můžeme Vám a Vašim dětem nabídnout

Nabízíme dětem pestrou paletu různorodých a bohatých příležitostí k rozvoji osobnosti, zájmů i talentu prostřednictvím oblíbených a vyhledávaných činností, aktivit i akcí pro děti i pro jejich rodiče. Veškeré činnosti vychází ze zájmu dítěte a jeho tvořivosti. Děti se aktivně a velmi úspěšně podílí na dotváření a výzdobě celé mateřské školy. Během dopoledního programu si mohou individuálně pohrát, věnovat se cíleným činnostem a naukám a pohybově se zdokonalovat. Našim cílem je dát dětem dostatek kvalitních podnětů bez toho, aby jimi byli zahlceni. Každý rok se dle aktuální situace a možností snažíme dětem nabídnout rozšíření vyžití a nauky v kroužcích.

Důležitou součástí MŠ je prostorná zahrada s dostatkem zeleně a stínem v horkých letních dnech. Svým bohatým, sportovně zábavným vybavením - kolotoč, prolézačky, houpačka, skluzavky, „tělocvičny s věžičkami“ a záměrně nerovným terénem poskytuje dětem mnoho příležitostí ke společným pohybových aktivitám a k radosti.

Předností školky je blízký vztah k Fakultní základní škole Holečkova 10, jichž jsme součástí a možnost rozvíjení "mimo-aktivit" již v MŠ - Sportovní hry, taneční kroužek, výuka angličtiny s předškoláky, které navazují na budoucí školní pohybové aktivity, angličtina atd. ...

Strava dětí je velmi kvalitní, pestrá, založená na propracovaném jídelníčku, který sleduje i moderní trendy zdravé výživy. Jídlo je upraveno do podoby, aby dětem chutnalo. Samozřejmě nezbytnou součástí denního jídelníčku je ovoce a zelenina - FZŠ je zařazena do programu „Ovoce do škol“.

Dbáme na spokojenost dětí, jejich pohodu, pocit bezpečí a komfort. Umíme naslouchat potřebám Vás rodičům a dětí, naší snahou je Vaše spokojenost.

Upozornění

INFORMACE PRO RODIČE 

PROVOZ MŠ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH

 

  • 7. - 28. 7. MŠ MOZAIKA V PROVOZU

 

  • 7. - 31. 8. MŠ MOZAIKA UZAVŘENA

 

  • 7. - 4. 8. VŠECHNY ŠKOLKY UZAVŘENY

 

  • 8. - 25. 8. v provozu náhradní MŠ ŠTÍSTKO

 

  • 8. - 31. 8. VŠECHNY ŠKOLKY UZAVŘENY

 

Nový školní rok zahájíme v pátek 1.9.2023.

----------------------------------

PLATBA ŠKOLNÉHO  

MŠ MOZAIKA

 
Číslo účtu: 270983879/0300
 
Variabilní symbol: 2
 
Poznámka: jméno dítěte (vždy uveďte!)
 
Částka: 650,- Kč
 
Plaťte vždy v daném měsíci do 15. dne.
 
------------------------------------------   

ODHLAŠOVÁNÍ STRAVY NA TEL. ČÍSLE   

ŠKOLNÍ JÍDELNA - 730 874 942

------------------------------------