"MŠ Holečkova - dobrý start do života".

Mateřská škola Holečkova 7 prvně otevřela své brány malým předškolákům v září roku 1985. Po celou dobu své existence jsou v provozu všechna čtyři oddělení, členěná podle věku dětí.

Ve svém okolí má MŠ již bohatou tradici, vrací se k nám rodiče, kteří sami zařízením prošli. MŠ má bohaté zkušenosti a kvalifikovaný personál, který dbá na vzdělání a návaznost na pokračování školní docházky. Interiér školky je moderní, rekonstruovaný, počítáme s pokračováním oprav a úprav budovy i zahrady.

Co můžeme Vám a Vašim dětem nabídnout

Nabízíme dětem pestrou paletu různorodých a bohatých příležitostí k rozvoji osobnosti, zájmů i talentu prostřednictvím oblíbených a vyhledávaných činností, aktivit i akcí pro děti i pro jejich rodiče. Veškeré činnosti vychází ze zájmu dítěte a jeho tvořivosti. Děti se aktivně a velmi úspěšně podílí na dotváření a výzdobě celé mateřské školy. Během dopoledního programu si mohou individuálně pohrát, věnovat se cíleným činnostem a naukám a pohybově se zdokonalovat. Našim cílem je dát dětem dostatek kvalitních podnětů bez toho, aby jimi byli zahlceni. Každý rok se dle aktuální situace a možností snažíme dětem nabídnout rozšíření vyžití a nauky v kroužcích.

Důležitou součástí MŠ je prostorná zahrada s dostatkem zeleně a stínem v horkých letních dnech. Svým bohatým, sportovně zábavným vybavením - kolotoč, prolézačky, houpačka, skluzavky, „tělocvičny s věžičkami“ a záměrně nerovným terénem poskytuje dětem mnoho příležitostí ke společným pohybových aktivitám a k radosti.

Předností školky je blízký vztah k Fakultní základní škole Holečkova 10, jichž jsme součástí a možnost rozvíjení "mimo-aktivit" již v MŠ - Sportovní hry, taneční kroužek, výuka angličtiny s předškoláky, které navazují na budoucí školní pohybové aktivity, angličtina atd. ...

Strava dětí je velmi kvalitní, pestrá, založená na propracovaném jídelníčku, který sleduje i moderní trendy zdravé výživy. Jídlo je upraveno do podoby, aby dětem chutnalo. Samozřejmě nezbytnou součástí denního jídelníčku je ovoce a zelenina - FZŠ je zařazena do programu „Ovoce do škol“.

Dbáme na spokojenost dětí, jejich pohodu, pocit bezpečí a komfort. Umíme naslouchat potřebám Vás rodičům a dětí, naší snahou je Vaše spokojenost.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2018

MŠ Holečkova 7 je v provozu od 06.08.2018 do 24.08.2018.

Náhradní provoz od 02.07.2018 do 27.07.2018 zajišťuje MŠ Štístko.

Od 30.07.2018 do 03.08.2018 a od 27.08.2018 do 31.08.2018 jsou uzavřeny obě MŠ.

MŠ STŘEDNÍ NOVOSADSKÁ

- telefonní číslo na Motýlky + Včeličky je 585 434 855.

ŠKOLNÉ

prosíme uhradit bezhotovostním způsobem vždy do 15. dne v měsíci. Děkujeme.

Variabilní symbol: 2
Poznámka: jméno dítěte (vždy uveďte!)
Částka: 400,- Kč

Osvobození od plateb školného jsou děti v posledním roce předškolního vzdělávání a děti s odkladem školní docházky.

-------------------------------------------

Pondělí 22.1.2018

Přesnídávka chléb Příkazský, pomazánka tvarohová s mrkví, paprika, caro (A:01,07,1A,1B,1C)
Polévka rajčatová s kuskusem (A: 01,09,1A)